Istina
Hitna je bila brza, dobio sam injekciju glukokortikoida. Doktor je rekao ženi da mi kuha kamilicu za smirenje. U međuvremenu sam otišao na vrt po mentu da bude čaj jači. Ja i kamilica, da pukneš opet od smijeha.
Tako osvježen i opet vraćen u normalu mogao sam poslije konferencije sječe ministara, pogledati posječene. Za Paladina sam kad je instaliran odmah napisao da od toga brašna kruha nema. Šteta vremena i riječi.
Dok konferencija gđe Tramišak bila veoma zanimljiva, upečatljiva, iskrena i neugodna. Što je zanimljivo. Da ne zna razlog smjene. Upečatljivo da je rekla da nisu svi bili za njenu smjenu. Premijer je tvrdio da ima bianco odluku za smjenu??? Po njemu, svi njegovi.
Njeno izlaganje prštalo je iskrenošću i neposrednošću. Vidljivo je bilo da je neugodno iznenađena i razočarana. Sam premijer je rekao da je bila izrazito uspješna ali po njemu nije bila, koliko sam shvatio, poslušna.
Koliko je na nju djelovala ta smjena bilo je vidljivo na licu. Na desnoj strani lica imala jače crvenilo stavljeno i previsoko od lijeve strane. Mogao se naći netko dobronamjeran, pa ju upozoriti. Nije joj to za zamjeriti
Da u toj Vladi mnogo ne štima naknadna izjava ministrice na netu. Po meni, prvi za smjenu je premijer a onda propitivati ostale. U svakoj ozbiljnoj državi Vlada bi već po stoti puta pala.